sobota, 29 listopada 2014

Gala Szyku i Smaku 2014Wczoraj miałam  przyjemność uczestniczenia w świetnej imprezie. W Skibniewie za Sokołowem Podlaskim w Retro Skibniew na zaproszenie Małgosi Wojewódzkiej i i jej koleżanek z Mazowieckiej Michy Szlacheckiej pojawiły się blogerki kulinarne , które przygotowywały pampuchy drożdżowe poznawały smaki Mazowsza. Małgosia przygotowała pyszne jedzenie, a jej gruszki w zalewie przebojem zdobyły podniebienia wszystkich gości.
Cieszę się ponieważ poznałam wielu ciekawych ludzi. Rozmowy z nimi były dla mnie przyjemnością, ale też zmotywowały mnie do rozwijania mojej pasji jaką jest praca z wełną. Dziękuję Monice Replin - znanej siedleckiej fotograf oraz  Zbyszkowi - właścicielowi Tęczowej Pasieki za konstruktywne dyskusje                          Prezentowanie prac w takim miejscu to doprawdy czysta przyjemność.


Znakiem promującym galę był kwiat malwy, który od zawsze kojarzył się ze wschodnim Mazowszem. Zrobiłam kamizelę z merynosów, której tył zdobią kwiaty malwy. Gościom honorowym Gali zostały wręczone rarytasy z kuchni Retro Skibniew i Zaścianka w zaprojektowanych i wykonanych przeze mnie torbach.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz